O nas

dasmed_transport_medyczny

DASMED – komercyjna firma medyczna wpisana do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem 000000172705, posiadająca wszelkie niezbędne zezwolenia na prowadzenie działalności medycznej i usług transportowych.

Filary działalności firmy DASMED stanowią: transport medyczny, transport sanitarny, przewóz chorych i osób niepełnosprawnych, zabezpieczenie medyczne imprez masowych. Dzięki współpracy z „Centrum Opieki FAMILIA” do działalności firmy DASMED zalicza się także opieka nad osobami starszymi.

Usługi te świadczy zespół profesjonalistów w różnych dziedzinach: pielęgniarek, ratowników i opiekunów medycznych, lekarzy, dla których priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu swoim podopiecznym.

Dodatkowo firma zajmuje się wypożyczaniem sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Stawia przy tym na jak najwyższą jakość usług przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Wszelkie świadczenia realizowane są całodobowo, 7 dni w tygodniu, również w niedziele i święta.

DASMED współpracuje z wieloma instytucjami medycznymi i placówkami pielęgnacyjno – opiekuńczymi, jak również wykonuje zlecenia osób prywatnych.

 

Zobacz opinie o Naszej Firmie :

Transport medyczny i sanitarny