Transport medyczny i sanitarny

Transport medyczny i sanitarny

Wśród usług świadczonych przez firmę DASMED, znajdą Państwo oferty z zakresu transportu specjalistycznego – transport medyczny i sanitarny.

Co wyróżnia firmę DASMED?

Posiadanie specjalistycznego wyposażenia pojazdów, zapewniającego komfort, a przede wszystkim bezpieczeństwo chorych podczas jazdy (szyny i pasy, które umożliwiają transport medyczny osób na wózkach inwalidzkich, fotel kardiologiczny, nosze sanitarne). Co ważne, transport medyczny realizowany jest całodobowo, 7 dni w tygodniu, również w niedziele i święta. Do głównego obszaru, na którym świadczone są usługi należy Łódź, ze względu na doskonałą znajomość topografii miasta, jak również struktury łódzkich szpitali. Jednak usługa – transport medyczny – nie ogranicza się wyłącznie do granic miasta. Dodatkowo firma może pochwalić się konkurencyjnymi cenami, co można zweryfikować na podstawie cennika.

Firmę DASMED tworzy zespół profesjonalistów, którzy swoje zadania wykonują z należytą starannością, zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami, a dodatkowo z pełnym oddaniem. Charakteryzuje ich „ludzkie podejście” do pacjenta – chory zawsze traktowany jest z szacunkiem, podmiotowo. W trosce o komfort psychiczny i dobre samopoczucie chorego, transport sanitarny może odbywać się w towarzystwie opiekuna.

Transport medyczny firmy DASMED umożliwia szeroki wachlarz wykonywanych usług.

Transport sanitarny do wszelkiego rodzaju placówek medycznych, w tym przychodni, poradni specjalistycznych czy szpitali, a także punktów pobrań, analiz medycznych, laboratoriów i stacji dializ.

Ponadto możliwy jest przewóz pacjenta do sanatoriów uzdrowiskowych, ośrodków rehabilitacyjnych, ośrodków fizjoterapii.

Realizowane są również zlecenia na transport chorych, osób starszych lub niepełnosprawnych według prywatnych potrzeb ( imprezy okolicznościowe, urzędy ).

Firma DASMED zajmuje się także transportem materiałów biologicznych i transportem międzynarodowym.